- Advertisement -
Luka Bilobrk više nije trener Pitomače, na njegovo mjesto stigao je Ivan Begović, koji će Pitomaču voditi kao igrač-trener:
- Dosadašnji trener Luka Bilobrk više neće obnašati tu funkciju. Klupska uprava zahvaljuje Luki na uloženom radu, predanosti i svemu što je postigao u vremenu provedenom na klupi NK Pitomače. Želimo mu puno uspjeha u daljnjoj trenerskoj karijeri i osobnom životu. Do izbora trajnog rješenja, seniorsku momčad će s klupe voditi Ivan Begović, koji će privremeno preuzeti ulogu igrača-trenera i voditi momčad u nadolazećim utakmicama Treće NL Sjever. NK Pitomača nastavlja s pripremama i natjecanjima, a javnost će o daljnjim odlukama i planovima biti pravovremeno obaviještena – stoji u službenom priopćenju kluba.
Ivan Begović nakon preuzimanja šefa struke za 33515 je rekao:
- Hvala Luki na svemu što je dao klubu i momčadi. Ne bih puno pričao, od danas okrećemo neku novu stranicu u klubu. Želim ostati još uvijek na terenu, a novu ulogu prihvaćam kao da će biti vječna. Pitomača je moj klub i želim mu udahnuti neko novo ruho. Nastavljamo raditi još jače i žešće – rekao je novi trener – igrač Pitomače Ivan Begović.
- Advertisement -



