18.6 C
Orahovica
Petak, 14 lipnja, 2024
spot_img

NK Sloga: Čiš ispalio bombu – Sloga izgleda jako i moćno, stiglo pola Papuka

- Advertisement -

Sloga izgleda jako i moćno. Naime, večeras se oglasio predsjednik kluba Darko Čiš. Lista dolazaka izgleda impresivno, jer na Jelsin je stiglo “pola” orahovačkog trećeligaša. Svakako su najzvučnija pojačanja ona iz Orahovice, Jurica Šantić, braća Špoljarić, Zvonimir i Petar, Marin Zdelar, Marko Mataija ali i „stara kost“ Antun Dunković koji je pristigao iz Četekovca. Osim navedenih Čiš je u Slogu doveo i mladog Dominika Pranjića (FEŠK), Filipa Pejakića (Slatina), Petra Majetića (Munja), Leona Kokošku (Mikleuš), Matiju Grosla (Papuk), Alena Kneževića (Papuk) te hitronogog Danijela Zebeca, koji je u Slogu stigao iz Miljevaca:

  • Puno smo radili jer nam je to nalagala situacija. Svima onima koji su napustili Slogu želim se zahvaliti na svemu što su dali za naš klub. Svi oni zauvijek će ostati zapisani zlatnim slovima da su u Zdence donijeli dva naslova prvaka u protekle tri sezone. Još jednom hvala. Momcima koji su pristigli u naš klub želim dobrodošlicu. Nadam se da će ih zdravlje služiti jer to je najbitnije. Prijelazni rok je u tijeku i za nas on nije završio, tako da pojačanja može biti još. Za sada smo zadovoljni kako smo sve to odradili – rekao je predsjednik Darko Čiš.

Danijel Ciglar trener je koji je u Zdence donio naslov prvaka pa će i  u narednoj sezoni biti odgovoran za rad i rezultat. Pripreme su počele u subotu i radi se na podizanju tjelesne spreme:

  • Nadam se da će se svi novopridošli momci brzo uklopiti i da ćemo stvoriti jednu ozbiljnu momčad. Četvrta liga nije šala i ovo je prilika koju ne smijemo upropastiti. Nema imperativa nekog rezultata, mi želimo samo biti kvalitetan protivnik svim suparnicima protiv kojih ćemo igrati – rekao je trener Danijel Ciglar.

Do početka natjecanja u 4. NL BJ-KC-VT (Sastav lige još nije poznat), Sloga će odigrati nekoliko prijateljskih utakmica, a prva je na rasporedu 23. srpnja protiv Mladosti iz Bakića. Susret protiv Jedinstva iz Donjeg Miholjca igrat će se 29. srpnja, potom slijede utaikmice protiv FEŠK-a i Viljeca 05. i 06. kolovoza, dok je generalna proba zakazana za 12. kolovoza kada će Sloga igrati protiv „grofova“ iz Suhopolja.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije