Bitka za drugo mjesto 1. ŽNL ove subote na rasporedu je u Bakiću, domaća Mladost i dolački DOŠK igrat će derbi 12. kola. Mladost ima bod manje od Dolčana na drugom mjestu, i ako želi nastaviti bilo kakvu utrku za Slavonijom, u subotu moraju dobiti, no bit će teško, DOŠK ima što za reći, jer dva loša kola teško se mogu ponoviti.
Ivan Santi, tridesetjednogodišnji prvotimac Mladosti, odigrao je ove polusezone samo 5 susreta, jednom je ušao s klupe, postigao je jedan pogodak te zaradio 3 žuta kartona. Ako sve bude kako treba, Santi bi trebao u subotu krenuti od početka, a dolazak DOŠK-a za 33515 smatra velikom utakmicom:
- Nakon teškog poraza u prošlom kolu, spremni smo pokazati pravi karakter i potvrdu dobre forme. Ovog nas vikenda, u Bakiću, čeka još jedan derbi. Ugostit ćemo trenutno drugoplasirani dolački DOŠK. Trenutno nas na tablici dijeli samo jedan bod. Respektiramo protivnika, znamo da su odlična momčad i zato očekujemo pravi nogometni spektakl. Vjerujem u momčad, jer imamo srce, želju i zajedništvo. Uz podršku naših vjernih navijača s tribina, nadamo se da ćemo pokupiti sva 3 zlatna boda i preuzeti drugo mjesto prvenstvene tablice. Dođite, bodrite nas i idemo zajedno do pobjede – zaključio je Ivan Santi.
Derbi 12. kola Prve ŽNL između Mladosti i DOŠK-a igra se u subotu s početkom u 14 sati. Da je ovo derbi, potvrđuje i izbor sudačke trojke, utakmicu će suditi Goran Loparac uz pomoć Lipaja i Matea Đorđevića.



