- Advertisement -
Umjesto da jesenski dio prvenstva završi u borbi za vrh, Gradina je prvi dio sezone okončala u sredini poretka, na 6. mjestu, s ukupno 10 bodova. Iako je napadački učinak bio solidan (22 postignuta gola), momčad je kroz osam kola previše puta ostala praznih ruku, pa su uz tri pobjede i jedan remi upisana i četiri poraza.
Trener Ante Mikulić svjestan je koliko je ekipa mogla više:
- Za novu sezonu složili smo dobru ekipu, a za ovaj rang natjecanja pripreme smo odradili zadovoljavajuće. Međutim, tijekom prvenstva nismo bili na razini i gubili smo bodove gdje su već prije bili upisani. Realno bismo trebali imati šest bodova više, a s time bismo bili u borbi za naslov – počeo je Mikulić.
U klubu sada žele mirnu i kvalitetnu pripremu za drugi dio sezone.
- Idemo utakmicu po utakmicu, pokušati odigrati na višoj razini i osvojiti više bodova nego u jesenskom dijelu. Vjerujem da će kadar ostati isti, a pokušat ćemo dovesti još kojeg igrača da dobijemo širinu momčadi. Idemo se boriti, igrati za svoj gušt i završiti što više možemo – zaključio je trener Gradine Ante Mikulić.
Gradina tako u proljeće ulazi s jasnom poukom iz jeseni, propuštene prilike žele pretvoriti u bodove i poboljšanje plasmana.
- Advertisement -



