Mercato: Yahya i Ćapin prva su nova lica Papuka uoči nove sezone

- Advertisement -

Orahovački Papuk otvorio je ljetni prijelazni rok predstavljanjem prva dva pojačanja za nadolazeću sezonu. U svlačionicu plavo-bijelih stigli su veznjak Eddy Yahya i branič Leon Ćapin, dvojica mladih nogometaša od kojih se u klubu puno očekuje.

Za 19-godišnjeg Eddyja Yahyu ovo je povratak kući. Nakon razdoblja provedenog u čačinačkoj Mladosti, orahovačko dijete i nogometaš ponikao u Papuku vraća se na teren na kojem je napravio prve nogometne korake. Vezni igrač ponovno će obući plavo-bijeli dres i staviti se na raspolaganje treneru Gariću.

Drugo novo ime je 17-godišnji Leon Ćapin, obrambeni igrač koji u Orahovicu dolazi iz Brezika. Iza njega je vrlo dobra sezona u seniorskoj konkurenciji, a riječ je o nogometašu koji je prošao sve uzrasne kategorije Škole nogometa FEŠK-a te se svojim igrama nametnuo kao jedan od zanimljivijih mladih igrača na ovom području.

Dolaskom Yahye i Ćapina Papuk je krenuo u stvaranje momčadi za novu sezonu, a upravo su njih dvojica prva nova lica koja će pokušati izboriti svoje mjesto u redovima orahovačkog kluba. Mladost, energija i želja za dokazivanjem karakteristike su koje ih povezuju, a u Papuku vjeruju kako će vrlo brzo pokazati svoju vrijednost na terenu.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije