- Advertisement -
Orahovački Papuk dobio je još jedno pojačanje za novu sezonu. U plavo-bijeli dres vraća se Leo Kaltenbaher, nogometaš koji je prve nogometne korake napravio upravo u Orahovici. Nakon nastupa za Stampedo, FEŠK, Hrvatski dragovoljac, NAŠK i Kutjevo, Kaltenbaher se vraća u matični klub i ponovno će braniti boje Papuka.Njegov povratak u Orahovicu zasigurno će razveseliti navijače, a u klubu vjeruju kako će svojim iskustvom i poznavanjem sredine biti važan dio momčadi u nadolazećoj sezoni. Za Lea Kaltenbahera ovo je povratak kući i novi početak u dresu kluba u kojem je napravio svoje prve nogometne korake.
- Advertisement -



