Rukometaši Orahovice poraženi u dramatičnoj završnici u Novoj Gradiški

- Advertisement -

U susretu 12. kola 2. HRL Istok, rukometaši Orahovice gostovali su u Novoj Gradiški, gdje su nakon velike borbe poraženi minimalnim rezultatom 30:29.

Bila je to gotovo potpuno izjednačena utakmica koja je odlučena tek u samoj završnici. Ekipe su se tijekom cijelog susreta izmjenjivale u vodstvu, a drama je kulminirala u posljednjim minutama. Orahovica je u 59. minuti imala prednost od jednog pogotka i bila vrlo blizu vrijedne gostujuće pobjede. Ipak, domaćini su najprije uspjeli izjednačiti, a potom 15 sekundi prije kraja, s igračem više u polju, postići pogodak koji im je donio pobjedu.

U redovima Orahovice najefikasniji su bili Toni Kolarić i Karlo Božić sa po 6 pogodaka, dok je Domagoj Bot postigao 5 golova. Po 4 pogotka dodali su Mihael Horvatek i Dinko Baričević, a Marko Lovrić postigao je 3 gola. U strijelce se još upisao Luka Kuricek s jednim pogotkom. U narednom kolu momčad trenera Knežića u svojoj će dvorani ugostiti momčad Županje.

1. Ivan 12 12 0 0 422:322 24
2. Županja 11 9 0 2 319:289 18
3. Orahovica 12 7 0 5 342:334 14
4. Valpovka 12 6 1 5 333:327 13
5. Viro -Virovitica 12 5 1 6 338:346 11
6. Nova Gradiška 12 5 0 7 334:355 10
7. Osijek 2 11 4 0 7 323:338 8
8. Petrijevci 12 4 0 8 333:361 8
9. Borovo 12 3 1 8 349:368 7
10. Brod 12 2 1 9 339:392 5
- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije