Orahovica
Četvrtak, 22 veljače, 2024
spot_img

Pripremna utakmica rukometaša: Težak poraz Orahovice

Rukometaši Orahovice završavaju s pripremama, a uoči subotnjeg nastavka natjecanja u 2. HRL Istok. Momčad trener Knežića jučer je gostovala u Virovitici gdje su od tamošnje Viro Virovitice poraženi s 36:25.

• Nismo izgledali dobro, pogotovo početkom utakmice, odmah su nam domaćini učinili veliku razliku, i zapravo smo tek od 20. minute uspijevali igrati malo ravnopravnije. Drugo poluvrijeme bilo je rezultatski u egalu, no moramo se trgnuti jer narednog vikenda kreće borba za bodove. Neovisno o jučerašnjoj utakmici ja sam uvjeren u bolje i ljepše orahovačko rukometno proljeće – rekao je jutros Alen Šahinović, tajnik RK Orahovica.

Pogotke za Orahovicu postigli su Čuić 1, Hajmiler 7, Paljušić 2, Bot 8, Cingle 1, Rotim 2, Lovrić 3 i Horvatek 1. Najefikasniji u redovima Viro Virovitice bio je Matijević s 9 postignutih pogodaka.