Upravni Odbor Zajednice sportskih udruga Grada Orahovice donio je odluku o dodjeli priznanja najuspješnijim sportašima, ekipama, trenerima i sportskim djelatnicima za proteklu godinu. Svečano proglašenje održat će se u petak, 27. ožujka.
Titulu najuspješnijeg sportaša Orahovice osvojio je Domagoj Bot prvotimac RK Orahovica, dok je za najuspješniju sportašicu proglašena Tena Rukavina članica ŽRK Orahovica.
U kategoriji najboljih ekipa, muška ekipa godine je NK DOŠK Dolci, dok je ženska ekipa godine ponovo ŽRK Orahovica.
Perspektivne mlade nade orahovačkog sporta također će biti nagrađene. U kategoriji do 12 godina priznanja su osvojili Bruno Benković (RK Orahovica) i Dora Smiljanić (ŽRK Orahovica), dok su u kategoriji od 13 do 18 godina nagrade pripale Viti Joviću (NK Papuk Orahovica) i Ariani Čočaj (ŽRK Orahovica).
Za trenera godine proglašena je Mia Rončević iz ŽRK Orahovica, dok je priznanje za sportskog djelatnika otišlo Alenu Šahinoviću iz RK Orahovica. Posebno priznanje za promicanje sporta izvan Orahovice primit će David Kalem.



