Orahovačka navijačka ekipa stigla je u Philadelphiju, grad koji će ostati još jedna posebna postaja na njihovom putovanju uz hrvatsku reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu.
Prije utakmice protiv Gane, naši sugrađani posjetili su i legendarne stepenice te spomenik Rockyju Balboi, jedno od najpoznatijih mjesta u Philadelphiji, odakle su poslali fotografiju i poruku podrške Vatrenima uoči možda i najvažnije utakmice dosadašnjeg dijela prvenstva.
Jedan od putnika, Goran Smiljanić, javio se iz Philadelphije:
– Sve je u redu, stigli smo u Philadelphiju. Naši navijači polako se skupljaju, ljudi nam prilaze na ulicama, fotografiramo se i svi s nestrpljenjem čekamo sutrašnju utakmicu. Šaljem velike pozdrave svima u Hrvatskoj i našoj Orahovici. Vjerujemo kako ćemo sutra dobrom igrom ostvariti pozitivan rezultat i izboriti prolaz dalje – poručio je Smiljanić.
Od legendarnih Rockyjevih stepenica pa sve do tribina stadiona, orahovačka ekipa spremna je ponovno potrošiti glasnice i svim srcem bodriti Hrvatsku. Jedna želja vodi ih kroz tisuće kilometara, vidjeti Vatrene u novoj velikoj pobjedi i prolasku u sljedeći krug natjecanja.



