Orahovački navijači spremni za novu noć uz Vatrene, u Torontu će svim srcem bodriti Hrvatsku protiv Paname

- Advertisement -

Nakon dugog puta iz Orahovice preko Amsterdama do Toronta, skupina orahovačkih navijača stigla je u Kanadu i spremna je za novu nogometnu noć uz hrvatsku reprezentaciju. Ujutro po hrvatskom vremenu, s početkom u 1 sat, Vatrene očekuje iznimno važan dvoboj protiv Paname, utakmica koja bi mogla imati velik utjecaj na daljnji rasplet skupine na Svjetskom prvenstvu.

Među tisućama hrvatskih navijača na tribinama bit će i dobro raspoložena ekipa iz Orahovice, koja je već najavila kako će „potrošiti glasnice“ ne bi li svojim navijanjem dala dodatni vjetar u leđa hrvatskim reprezentativcima. Uz hrvatske kockice i zastavu Grada Orahovice, koja će se zavijoriti na tribinama stadiona u Torontu, naši sugrađani još jednom će pokazati koliko se voli Hrvatska i koliko se ponosno predstavlja svoj grad i domovina, bez obzira na kilometre koji ih dijele od kuće.

Sada je sve spremno za novu navijačku večer, a poruka iz Toronta je jasna, idemo Hrvatska, Orahovica je uz Vatrene!

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije