I Orahovica će imati svoje predstavnike na tribinama Svjetskog prvenstva. Skupina orahovačkih navijača krenula je prema Torontu, gdje će uživo pratiti drugu utakmicu hrvatske nogometne reprezentacije protiv Paname. Navijačka ekspedicija trenutačno je na putu prema Kanadi, a iz Amsterdama se ukrcala na let za Toronto, odakle će pružiti podršku izabranicima hrvatskog izbornika u novom ispitu na svjetskoj smotri nogometa. Posebno mjesto u prtljazi zauzela je i zastava Grada Orahovice, koja će se zavijoriti na tribinama stadiona u Torontu. Orahovački navijači zahvalili su Gradu Orahovici i gradonačelniku Milanu Babcu na ustupljenoj zastavi, istaknuvši kako će s ponosom predstavljati svoj grad i biti dio velike hrvatske navijačke priče. Tisućama kilometara od domovine, skupina iz Orahovice svojim će glasovima i navijanjem dati doprinos atmosferi u kojoj će Vatreni tražiti nove bodove i nastavak uspješnog puta na Svjetskom prvenstvu.
Toronto je sljedeća postaja hrvatskih navijača iz Orahovice, a jedno je sigurno, ni ondje neće nedostajati hrvatskih pjesama, kockica i podrške za reprezentaciju.
Sretan put orahovačkoj ekspediciji, i idemo Hrvatska!



