Nova pobjeda za orahovačke rukometaše

- Advertisement -

Rukometaši Orahovice danas su upisali još jednu drugoligašku pobjedu. U sklopu 5. kola druge HRL Istok na svom su terenu s 30:24 pobijedili momčad Valpovke iz Valpova.

Momčad trenera Knežića kontrolirala je susret svih 60 minuta, od prve do posljednje minute i zasluženo je upisala nova dva prvenstvena boda. U dva navrata Orahovica je imala i po 7 golova prednosti, na koncu se semafor zaustavio ne velikih +6. U listu strijelaca upisali u se Marin Poljak 7 puta, Karlo Božić i Domagoj Kiš postigli su po 4, po 3 puta su pogađali Dinko Baričević, Toni Kolarić i Borna Fruk, dva pogotka postigli su Lovro Perić i Marko Lovrić dok su po jednom mrežu Valpova pogađali Mihael Horvatek i Leon Rinčić. U poraženoj momčadi Valpovke po 6 pogodaka postigli su Matej Radović i Patrik Begović.

Rezultati 5. kola:

Petrijevci – Nova Gradiška 30:27, Viro Virovitica – Županja 26:27, Ivan – Borova 38:32 i Osijek 2 – Brod 29:26.

2. HRL Istok – Muški

 

Parovi 6. kola: Brod – Borovo, Nova Gradiška – Ivan, Županja – Petrijevci, Valpovka – Viro Virovitica i Osijek 2 – Orahovica.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije