Uoči velikog derbija Prve ŽNL VPŽ između DOŠK-a i Drave iz Terezinog Polja, atmosfera u Dolcima lagano se zagrijava. Utakmica koja počinje za nešto više od sat vremena privlači veliku pažnju jer na teren izlaze druga i treća momčad prvenstva.
Gostujuća momčad iz Terezinog Polja dolazi s jasnom namjerom, uzeti sva tri boda i nastaviti lov na vrh tablice. No, u Dolcima poručuju da će to biti sve samo ne jednostavno.
Poruku iz domaćeg tabora poslao je Domagoj Čačinović, čovjek koji u klubu pokriva gotovo sve uloge, od igrača i domara do šankera, valjača, kuhara, donatora, vatrogasca…..
- Kažu da je Drava nabujala. Ekipa s ‘granice’ dolazi po tri boda. Ozbiljna su momčad i žele ostvariti zacrtano. Njima svako dobro, ali tri boda ostaju kod kuće – poručio je u svom stilu dobri duh DOŠK-a.
Sve je spremno za derbi u Dolcima. Domaćini vjeruju u podršku svojih navijača i žele nastaviti utrku s vodećom Slavonijom, dok Drava dolazi potvrditi da njihova odlična sezona nije slučajnost.
Jedno je sigurno, čeka nas u Dolcima prava županijska nogometna poslastica, ali morat će se nešto pitati Biondića, Milinovića, Paulovića, ili pak……



