Po završetku natjecanja najboljim pojedincima uručene su medalje i nagrade sponzora, dok su svim sudionicima dodijeljene zahvalnice za sudjelovanje. Priznanja je uručio predsjednik Off road kluba Orahovica Radivoj Bolić, koji je zahvalio Gradu Orahovici, Turističkoj zajednici grada Orahovice, sponzorima, medijima, natjecateljima i brojnim posjetiteljima na podršci i doprinosu još jednom uspješno održanom susretu.
Peto izdanje Off road susreta Orahovica još je jednom potvrdilo da je riječ o manifestaciji koja iz godine u godinu raste i postaje jedno od prepoznatljivijih okupljanja ljubitelja off roada i adrenalinskog sporta u Slavoniji.



