U Čačincima je danas, u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko-podravske županije, održano županijsko natjecanje u futsalu za učenice 7. i 8. razreda osnovnih škola.
Mlade nogometašice pokazale su borbenost, fair-play i zavidnu razinu igre, a nakon odigranih susreta najviše su razloga za slavlje imale učenice Osnovne škole Voćin koje su osvojile prvo mjesto.
Drugo mjesto pripalo je Osnovnoj školi Petra Preradovića iz Pitomače, treće su zauzele učenice Osnovne škole Antuna Gustava Matoša iz Čačinaca, dok je četvrto mjesto osvojila Osnovna škola Augusta Cesarca iz Špišić Bukovice.
Pobjednice iz Voćina predstavljat će Virovitičko-podravsku županiju na državnom prvenstvu koje će se održati u Poreču od 16. do 18. ožujka.
Čestitke svim sudionicama na prikazanoj igri, a ekipi iz Voćina želimo puno uspjeha na državnoj završnici.



