U Poreč se nastavlja 23. Hrvatsko dvoransko prvenstvo za veterane, a danas su na rasporedu novi ogledi za predstavnike Virovitičko-podravske županije.
Standard Nova Šarovka jučer je otvorio nastup remijem 0:0 protiv NK Oroslavlje, a danas ih u 13 sati očekuje susret protiv Futsal klub Banzogo Šibenik. Nakon podjele bodova u prvom kolu, pred Standardom je važan dvoboj u borbi za vrh skupine i plasman u nokaut fazu.
Veterani Virovitice danas u 13 sati igraju protiv VHNK Dubrovnik, nakon što su jučer otvorili prvenstvo susretom protiv MNK Podstrana od koje su poraženi s 4:0.
U glavnom dijelu ždrijeba dvije prvoplasirane momčadi osiguravaju prolazak u šesnaestinu finala, stoga je svaki bod iznimno važan.
Pred obje momčadi je odlučujući dan grupne faze koji će dati jasniju sliku njihovih mogućnosti na ovogodišnjoj državnoj završnici.



