21. MNT Našice: Pojedinačne nagrade omladinskih kategorija

- Advertisement -

U utorak je u Našicama održan završni dan 21. Malonogometnog turnira, na kojem su u svim omladinskim kategorijama odlučeni pobjednici. Na terenu smo svjedočili napetim susretima, atraktivnim golovima i borbenim nastupima mladih nogometaša, ali i izvanrednim izvedbama pojedinaca koji su zasluženo ponijeli titule najboljih.

U najmlađoj kategoriji U-9, ŠN CERTISSA osvojila je prvo mjesto nakon dramatičnog finala protiv NAŠK BIJELI koje je završilo 2:2, a nakon izvođenja “sedmeraca” slavila je s 5:3. Treće mjesto pripalo je NAŠK CRVENI, dok je četvrta bila ŠN FEŠK VODOINSTALATER MATA. Pojedinačno, najbolji strijelac bio je Leon Birkić iz ŠN CERTISSE s 17 golova, Stipe Budimir iz iste ekipe proglašen je najboljim vratarom, a Lovro Radman ponio je titulu najboljeg igrača.

U kategoriji U-11 prvo mjesto pripalo je NAŠK BIJELI, koji je u finalu savladao ŠN CERTISSA 1:0, dok je za treće mjesto ZAGORAC 1952 nadigrao NAŠK CRNI 4:1. Najbolji strijelac bio je Mateo Živković iz ŠN CERTISSE sa šest pogodaka, najbolji vratar Mateo Piplica, također iz ŠN CERTISSE, dok je Mateo Živković ponio i titulu najboljeg igrača.

Kategorija U-13 donijela je prvo mjesto ŠN FEŠK KLESARSTVO GELO BIJELI, koji je u finalu pobijedio NK VIHOR 4:0, dok je NAŠK CRVENI osvojio treće mjesto pobijedivši ŠN FEŠK KLESARSTVO GELO PLAVI 2:0. Najbolji strijelac bio je Petar Benotić, najbolji vratar Cristiano Kolar, a najboljim igračem proglašen je Sebastijan Žigić, svi iz ŠN FEŠK KLESARSTVO GELO BIJELI.

U kategoriji U-15 prvo mjesto pripalo je VUGORI AP MARTINOVIĆ, koji je u finalu pobijedio NAŠK 2:0, dok je treće mjesto osvojio YAYO VALLECANO nadjačavši NK VIHOR 2:0. Titulu najboljeg strijelca ponio je Toni Bočkinac iz YAYO VALLECANO s devet golova, najboljeg vratara Niko Paljević iz VUGORI AP MARTINOVIĆ, a najboljeg igrača Rafael Peršić, također iz VUGORI AP MARTINOVIĆ.

U najstarijoj kategoriji U-17 prvo mjesto osvojio je OSJEČKO 1664 pobjedom nad NK KUTJEVO nakon izvođenja “sedmeraca” (0:0, 0:2), dok je za treće mjesto OLD BOYS svladao NK KAPTOL 4:0. Pojedinačno, najbolji strijelac bio je Marko Zubaj iz OLD BOYS s devet golova, najbolji vratar Jan Adžić iz OSJEČKO 1664, a najboljim igračem proglašen je Nikola Komak, također iz OSJEČKO 1664.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije