- Advertisement -
Ovog petka u Rupi, ju organizaciji NK “Mladost” bit će održana 2. Akustična večer, a nakon vrlo uspješne i posjećene prve večeri.
- S obzirom da nam je i dalje lijepo vrijeme odlučili smo to iskoristi, te organizirati još jednu akustičnu svirku. Prošla je bila više nego dobra, te ne sumnjamo da će se i ovaj puta ljudi dobro zabaviti. Pripremili smo različita osvježavajuća pića, te opet poneko iznenađenje za sve posjetitelje. Pozivamo sve da dođu i uživaju u domaćim i stranim hitovima u izvedbi talentiranih glazbenika, RockAway Acoustic benda iz Osijeka – poručili su članovi NK Mladost.
Svi u Rupu.
- Advertisement -



