Nakon dva tjedna, rukomet se vraća na scenu. Sutra će na borilišta i rukometaši i rukometašice Orahovice.
U sklopu 4. kola Treće HRL Istok za žene, rukometašice Orahovice gostuju u Novoj Gradiški kod tamošnje Slavonke. Orahovica i Vukovar i dalje su jedine ekipe u ligi, koje još uvijek nemaju niti boda. Slavonka je pak upisala dvije pobjede i sutra kao takva ulazi kao veliki favorit.
Susret Slavonke i Orahovice igra se sutra u ŠŠD Ivan Goran Kovačić u Novoj Gradiški s početkom u 12 sati. Susret će voditi sudački par Kramarić/Stanišić.
U preostalim susretima 4. kola još igraju: Petrijevci 2 – Darda, Vukovar – Đakovo i Pakrac – Donji Andrijevci.
Rukometaši Orahovice sutra su domaćini. U sklopu 5. kola Druge HRL Istok, Orahovica će ugostiti momčad Valpovke iz Valpova. Valpovka ima dva boda više u odnosu na Orahovicu, igraju dobro, no Orahovica na svom terenu može sa svakim.
Sutrašnji susret igra se s početkom u 19 sati, a utakmicu će voditi sudački par Jaman/Uglik.
U ostalim susretima 5. kola Druge HRL Istok još igraju: Ivan – Borovo, Viro-Virovitica-Županja, Osijek 2 – Brod i Petrijevci – Nova Gradiška.



