Vrijeme curi, prijave za četvrto kolo Nogometno-olimpijskog kviza uz Osječko primaju se još samo danas do 12 sati!
Sve je spremno za još jednu vrhunsku kvizašku večer koja nas očekuje danas u 19 sati u Restoranu Ložiona u Orahovici, a organizatori poručuju, bez prijave nema mjesta. Natjecatelje očekuju nova pitanja, još dinamičniji kviz uz vremensko ograničenje, te vrhunska nogometna tema, u kategoriji Lige petice na redu je njemačka Bundesliga.
Uz znanje i natjecanje, garantirana je i odlična atmosfera, a dodatni razlog za dolazak su proizvodi Osječka pivovara koji će biti dostupni po promotivnim cijenama.
Ne čekajte zadnji trenutak,osigurajte svoje mjesto na vrijeme i budite dio još jedne večeri kvizaškog ludila!
Vidimo se danas u Ložioni, spremni za Bundesligu!



