Ivan Biondić stiže na dolački Park: Dolci su jedno od najtežih gostovanja, imamo kvalitetu za….

- Advertisement -

U nedjelju u 15 sati na igralištu Park u Dolcima igra se veliki derbi 15. kola 1. ŽNL, u kojem se sastaju drugoplasirani DOŠK i trećeplasirana Drava iz Terezinog Polja. Susret obećava puno uzbuđenja i ključne bodove u borbi za vrh tablice.

Za portal 33515 progovorio je Ivan Biondić, strijelac 15 pogodaka u prvom dijelu sezone, pravi “strah i trepet” protivničkih kaznenih prostora:

  • U nedjelju nas očekuje jako teško gostovanje kod kvalitetne ekipe DOŠK-a u Dolcima. Znamo da je to jedno od najtežih gostovanja u ligi, pa smo se kvalitetno pripremili za ovu utakmicu. Iako smo prvu utakmicu kod kuće dobili 2:1, svjesni smo da će ovo biti potpuno drugačija utakmica. Mi idemo tamo dati svoj maksimum i pokušati uzeti sva tri boda kako bismo zadržali priključak s vodećim ekipama prvenstva – rekao je Biondić.

Biondić ističe i spremnost momčadi:

  • Pripreme smo odradili jako dobro, doveli smo nekoliko pojačanja i vjerujem da imamo kvalitetu za pozitivan rezultat. U prvom kolu smo ostvarili uvjerljivu pobjedu, što nam je dodatno podiglo samopouzdanje – dodao je Biondić pa zaključio:
  • Pozivam naše navijače da nas podrže i na ovom dalekom gostovanju jer nam njihova podrška uvijek puno znači.

Derbi susret DOŠK-a i Drave igra se u nedjelju na Parku s početkom u 15 sati. Utakmicu će voditi jedan od ponajboljih županijskih sudaca Nikola Kristić uz asistenciju Stojnovića i Šalkovića.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije