Rukometašice Orahovice Dan žena obilježile zajedničkim treningom

- Advertisement -

Povodom Međunarodnog dana žena, koji se obilježava 8. ožujka, članice Ženskog rukometnog kluba Orahovica u ponedjeljak su u sportskoj dvorani organizirale poseban zajednički trening. Uz rukometašice, na trening su bile pozvane i njihove majke, bake, tete i sestre, pa je dvorana bila ispunjena sportom, druženjem i vedrom atmosferom.

Tijekom treninga organizirane su i prigodne natjecateljske igre u kojima su sudjelovale sve generacije. Ova lijepa tradicija u klubu se održava već petu godinu zaredom, a cilj joj je na poseban način obilježiti Dan žena, potaknuti zajedništvo te pokazati koliko su podrška obitelji i zajedničko vrijeme važni za razvoj mladih sportašica.

Ovoj sportskoj aktivnosti pridružila se i rukometna igraonica, pa su u dvoranu stigli i mali polaznici Dječjeg vrtića Palčić. U pratnji svojih majki i oni su sudjelovali u igrama i druženju, što je cijelom događaju dalo dodatnu toplinu i veselje.

Iz Ženskog rukometnog kluba Orahovica zahvalili su svima koji su se odazvali i podržali ovu lijepu inicijativu. Osmijesi, dobra atmosfera i zajedničko druženje još su jednom pokazali koliko ovakvi susreti znače svima uključenima, a u klubu se već raduju novim sličnim okupljanjima.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije