OPG Vengert u skupini smrti i s mega momčadi kreće u obranu naslova

- Advertisement -

Izvlačenje skupina za malonogometni turnir u Grubišnom Polju smjestilo je branitelja naslova, OPG Vengert iz Čačinaca, u iznimno zahtjevnu skupinu A, koju s razlogom mnogi već nazivaju skupinom smrti. Uz čačinačke „poljoprivrednike“, u skupini se još nalaze lanski polufinalist Monaco iz Garešnice te uvijek neugodni Pop Corn Šakić iz Zagreba.

Turnir za OPG Vengert počinje već u petak, kada će odigrati dvije utakmice, a cijelo natjecanje odvijat će se kroz tri dolaska, što dodatno naglašava važnost svakog susreta i svake minute provedene na parketu.

Svjesni težine zadatka, u Čačincima ništa nisu prepustili slučaju. OPG Vengert za Grubišno Polje dolazi s mega momčadi sastavljenom od prekaljenih haklera, igrača s bogatim iskustvom i dokazanim kvalitetama na velikim turnirima. Boje momčadi branit će: Stipe Čavić, Marijo Banović, Bojan Gvozdenović, Mihael Klepač, Matej Kupres, braća Bogati, Marin Zdelar, Domagoj Stojanović, Matej Babić, Ivan Stjepić, Matej Rukavina i Ivan Tunuković.

Takav kadar jasno pokazuje ambicije, obrana naslova i još jedan dubok trag na jednom od najzahtjevnijih turnira u regiji. No, konkurencija je žestoka, a skupina A neće oprostiti niti najmanju slabost.

Grubišno Polje tako već od prvog dana dobiva utakmice na razini završnice, a svi pogledi bit će uprti upravo u branitelje naslova iz Čačinaca.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije