Počela natjecanja za mlade rukometašice Orahovice: Dva poraza i pobjeda

- Advertisement -

Proteklog vikenda počela su prvoligaška natjecanja za mlađe dobne kategorije ŽRK “Orahovica”. Ekipe U-12, U-14 i U-16 odigrale su utakmice u Orahovici.

U sklopu prvog kola 1. HRL U12 – REGIJA 2-2 u Orahovici su igrali Slavonka (Nova Gradiška) – Orahovica. Gošće su došle do minimalne pobjede od 16:15. Pogotke za ekipu trenerice Rončević postigle su Mirjam Jelić 8, Elda Čočaj 4 te Maris Vida, Magdalena Matajčić i Zara Bucić po jedan.

U sklopu prvog kola 1. HRL U14 – REGIJA 2-2 Orahovica je također ugostila Slavonku. I u ovom susretu gošće su bile bolje pobijedivši s 15:8. Pogotke za Orahovicu postigle su Eva Nađ 3, Elena Stančin 2 te Dora Smiljanić, Zara Sobodić i Iva Glumac po jedan.

I one najstarije su, ekipa U-16 ugostile Slavonku, također u sklopu prvog kola 1. HRL U16 – Regija 2. U ovom susretu ekipa Orahovice je upisala pobjedu, završilo je 21:19. Pogotke za ekipu trenerice Rukavina postigle su Ariana Čočaj 8, Lara Grabovac i Katja Košćak po 6 te Nika Solić jedna pogodak.

Dodajmo još da je u subotu u Virovitici na Memorijalnom turniru u minirukometu “Vilim Tičić” nastupila i najmlađa ekipa ŽRK Orahovica.

- Advertisement -

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Povezani članci

Najnovije