- Advertisement -
DOŠK je senzacionalno srušio Slavoniju, ne stihijom i parkiranim autobusom u svom šesnaestercu, nego igrom, trkom i sjajnim taktičkim zamislima trenera Zubaka. Dugo je “nadstrešnica” bila “open”, tri velika, velika boda sletjela su na Park, i ona su morala biti kvalitetno “zapamčena”.
Trener Dragan Zubak ne hoda po oblacima, već je u pripremi dolaska Omladinca, no osmjeh mu ne silazi s lica. Skinuti skalp prvom favoritu lige nije lako, ali se ipak može:
- Nakon uvodna dva poraza ekipa nije klonula duhom. Nastavili smo trenirati, dobili uvjerljivo Orešac i spremali se za Slavoniju. Bili smo uvjereni da imamo šanse i tako se ponašali. Slavonija je odlična momčad, puna kvalitetnih igrača, dobro vođena. Zadnje dvije godine su uistinu dobri. Utakmica je bila izuzetno zanimljiva. Mislim da smo ih ovaj puta nadigrali i zasluženo dobili. Bez obzira na tri crvena kartona bila je to fer borba, bez tenzija, nakon koje su se ekipe nastavile družiti uz večeru. Iznimno sam zadovoljan borbenošću mog tima. Istrčali su cijelu utakmicu, što je nama trenerima jako važno. Veliku pohvalu zaslužuju naši vjerni navijači, zbog njih, između ostalog i igramo. Još uvijek mislim da je Slavonija prvi favorit za titulu. Mi se okrećemo novim treninzima i utakmicama. Pozivam navijače da i u nedjelju dođu u naš Park. Sretni smo ali nema mjesta euforiji – zaključio je trener DOŠK-a Dragan Zubak.
- Advertisement -



