- Advertisement -
Grobna tišina u Zdencima, iako načelnik Durmić nije proglasio dan žalosti, atmosfera u Zdencima, a nakon nedjeljne utakmice, je baš takva. Središnja priča u Zdencima je i dalje bolan poraz nogometnih miljenika, kojima je Lukač doslovce očitao nogoloptačku lekciju, savladavši ih u prvom kolu Premijer lige na Jelsinu s visokih 4:1.
Nije bilo lako biti Zdenčan nakon teškog poraza. Dva dana su trebala da se netko iz kuba udostoji javiti, i kada smo mislili da nikome nije do priče, danas tijekom jutra javio se trener Goran Bulić, koji je smogao snage obratiti se javnosti:
- Prvo bih čestitao momcima iz Lukača, koji su nam očitali lekciju u svim segmentima igre i pokazali kako se gine za svoj klub. Ja ne želim više od nikoga čuti da smo favoriti mi i Virovitica, jel s ovakvim zalaganjem i ponašanjem na terenu ne možemo biti niti među 5 ekipa. Nitko ne spominje Suhopolje i Lukač, to su dvije jako dobre momčadi, koje imaju glavu i rep – rekao je pomalo ljutito Bulić pa nastavio:
- Sramota me i boli me ovaj poraz jel’ ovo u Zdencima ne pamtim kada smo doživjeli, imao sam osijecaj da igram protiv Barcelone, bez duela, bez volje ne znam šta bih više rekao, samo se mogu ispričati ljudima koji su došli gledati našu sramotu. Dugo sam u nogometu i znam da imena i papir ne igraju, samo je teren mjerilo. Mojim velikim “zvijezdama” poručujem da to tako više neće ići, oni imaju uvjete kakve nitko nema u ovoj ligi, a tako se ponašaju. Ljudi koji rade oko kluba daju sve od sebe da imaju vrhunske uvjete, a on se dođu šetati po terenu, to tako više neće ići – rekao je Bulić pa se već dotaknuo novog derbi susreta protiv Suhopolja:
- U Nedjelju nas čeka teška utakmica u kojoj dočekujemo Suhopolje i sada se protiv takve ekipe mi moramo vaditi, na ovakav način to neće biti lagano. Još jednom isprike svim ljudima oko kluba, a posebno našim navijačima – zaključio je trener Sloge Goran Bulić.
- Advertisement -



