- Advertisement -
Orahovački Papuk odigrao je drugu prijateljsku utakmicu. Nakon poraza u Josipovu, jučer su u Orahovici s Brezikom odigrali 4:4. Papuk je poveo s 2:0, no gosti iz Brezika vratili su se nakon dvije početnike greške Orahovčana, na koncu je završilo 4:4.
- Nismo bili ponovo svi, no zadovoljan sam igrom, iako su noge još uvijek teške. Kada smo igrali nogomet bili smo dobri, a kada sam ga počeli izmišljati sve dobro smo prosipali. Ništa, idemo dalje raditi, čestitam gostima na fer i korektnoj utakmici – rekao je trener Papuka Antonio Garić.
Pogotke za Papuk postigli su Jakov Radočaj i Ivan Vuković po 2.
- Advertisement -



