- Advertisement -
Antonio Garić, dojučerašnji trener U ŠN “Orahovica” od danas je novi trener seniorske momčadi NK Đurđenovac. Garić “mlađi” radio je već u Đurđenovcu, vodeći momčad starijih pionira, pa mu prilagodba na klub neće biti potrebna.
Prvo okupljanje i prvi trening s novom momčadi Garić će imati ove nedjelje za kada je sazvana prva prozivka i prvi trening.
Momčad Đurđenovca natječe se u 2. ŽNL Našice. Nakon prvoga dijela Đurđenovac je treća momčad lige s 29 osvojenih bodova, pet manje od vodećeg FEŠK-a.
- Advertisement -



