- Advertisement -
Rukometi klub Orahovica pokrenuo je Školu mini rukometa. Nakon dugog niza godina, poziv dječacima, koji se žele baviti rukometom, napokon je upio. Jučer je trener Marko Cingel pozdravio 10 dječaka, koji su odradili i prvi trening
– Dat ćemo sve od sebe kako bismo napravili pravu ekipu koja će napredovati iz dana u dan. Naravno, svi dječaci koji se još nisu pridružili, a žele, slobodno se mogu javiti i pridružiti nam se. Vrlo brzo odigrat ćemo i prvu prijateljsku utakmicu, a do tada nas očekuje rad, trening i dobra zabava – poručili su iz RK Orahovica.
- Advertisement -



